Druhá séria Suši zverejnená

,

Ahojte.

Na stránke bolo zverejnené druhé kolo prvého ročníka Suši! Ďalších 7 šifier sa už na vás teší!

Pri odovzdávaní šifry 4 (Prírodovedná) bola chyba, ktorá spôsobovala, že správne riešenia neboli uznané. Chybu sa už podarilo opraviť a body za už odovzdané riešenia boli opravené.

Chyba vo výsledkovke

,

Vo výsledkovke kategórie Ciferský-cech sa momentálne niektorým nezapočítavajú úlohy 1 a 2. Toto je chyba a do konca kola bude odstránená.

Na známosť sa všetkým dáva, že Suši do sveta dvere vykopáva!

,

Historicky prvé kolo historicky prvej série Súťaže v šifrovaní je oficiálne zahájené. Predtým, ako sa však vrhnete na riešenie čerstvo upečených šifier, venujte prosím pozornosť pravidlám súťaže, nakoľko sa odlišujú od tradičných šifrovačiek, ako ich možno poznáte.

Pre tých, pre ktorých je táto súťaž vstupnou bránou k šifrám sme pripravili užitočné rady pre riešiteľov. Nájdete tu informácie o tom, ako sa do súťaže prihlásiť, ale aj tipy, triky a materiály, ktoré môžu pri riešení šifier pomôcť.

Zadania prvého kola nájdete tu. V prípade akýchkoľvek otázok k registrácii, šifrám a čomukoľvek inému, neváhajte nás kontaktovať na susi@trojsten.sk.

Neostáva nám už nič iné, len zaželať vám veľa šťastia a dobrých nápadov pri riešení šifier.

Plánovaná údržba

,

Dňa 4. 10. možno nebudú fungovať naše stránky, preto ak chcete v ten deň riešiť niektorý zo seminárov je vysoko odporúčané si stiahnuť zadania predtým, v tom čase totiž nebudú dostupné.