Videoriešenia

,

Ahojte,

máme pre Vás v Suši novinku - videoriešenia šifier od Jozefa Rajníka. Je to séria videí, ktoré zachytávajú, ako sa Jožko postupne od prvého kontaktu so šifrou prebojováva k riešeniu. Viac sa o nich môžete dozvedieť tu: https://susi.trojsten.sk/lets_solve/

Zadania Outdoor kola sú tu

,

Už sú zverejnené aj zadania Outdoor kola. Avšak ani tentokrát, však nie je outdoor ale obsahuje 5 špeciálnych šifier.

Vzorové riešenia 1. kola sú zverejnené

,

Už sú zverejnené vzorové riešenia šifier 1. kola. Môžete diskutovať o šifrách pod jednotlivými riešeniami.

Nové zadania

,

Ahojte, na stránke pribudli čerstvé zadania druhého kola letnej série :) Tak ak už máte prvú sériu zmáknutú, nemusíte smútiť za nedostatkom šifier :)

Ak sa vám prvú sériu ešte nepodarilo prelúskať celú, na získanie plného počtu bodov máte ešte čas do pondelka, kedy budú zverejnené prvé hinty :)

Veľa štastia

Šifry odporúčame riešiť z PDF súboru

,

Ahojte.

Do pravidiel sme k Internetovým kolám doplnili, že šifry odporúčame riešiť priamo z PDF súboru so zadaniami. PDF verzia je primárna.

Šifry sú pre lepšie pohodlie dostupné aj jednotlivo priamo na stránkach, ale môžu sa tam zobrazovať odlišne, čo môže ojedinele sťažiť alebo znemožniť ich riešenie, napríklad keď sa niekomu s menším displejom zobrazí inak.

Veľa šťastia pri riešení

How to šifry

,

Prichystali sme projekt How to šifry najmä pre ľudí, ktorí nemajú skúsenosti s riešením šifier. Prostredníctvom videí a dokumentov si prejdeme základné myšlienky pri riešení šifier. Viac info tu.

Nové zadania

,

Ahojte,

po zimnej prestávke opäť prinášame čerstvé zadania ďalšieho kola Suši. Nájdete ich tam kde vždy, v časti úlohy.

Online šifrovačka KMS

,

Isto ti už chýba sústredenie, preto ti prinášame možnosť, ako si niečo z toho vynahradiť. Tou je Online šifrovačka KMS, ktorá sa uskutoční v sobotu 20. 2. 2021 od 14:00 do 21:00.

Môžeš sa prihlásiť sám/sama alebo vo dvojici do kategórie KMS a nájdeme ti tím, v ktorom budú aj skúsení ľudia. Nemusíš sa báť, že by si mal/-a problémy. Navyše, je to skvelá príležitosť ako teraz počas pandémie spoznať nových ľudí. Taktiež ti dávame aj možnosť prihlásiť sa so 4-členným tímom podľa Tvojej voľby do kategórie open.

Šifrovačka je určená pre (potenciálnych) riešiteľov KMS, no zúčastniť sa jej môže ktokoľvek. Vie však prísť vhod mať v tíme človeka, ktorý o KMS niečo vie.

Viac informácií nájdeš na: https://kms.sk/sifrovacka
Registrovať sa môžeš do 17. 2. na https://forms.gle/jR6bhUxqJBDM4w7c6

Zaujíma ťa medicína 🧑‍⚕️👩‍⚕️?

,

Ak áno 👀 pozri si KaSMED - 🖊📄 korešpondenčný seminár medicíny organizovaný MEDCON-om.
Prvé zadania nájdeš tu.
Viac info na https://mmedcon.com/, držíme palce 😊