Suši je organizované skupinou nadšených (prevažne) študentov pracujúcich čisto na dobrovoľnej báze, ktorí sa v komunite tiež nazývajú vedúci. Väčšina z nás sú šifrovačkoví nadšenci a taktiež vedúci ostatných seminárov Trojstenu.

kikuska

Kristína Prešinská

Kika/Prš
čistá matika a potom paštika na Matfyze
kristina.presinska~ trojsten ~ sk
Kika alebo Prš si zmyslela, že by bolo cool vytvoriť Suši. Tak našla ďalších nadšených ľudí a vzniklo. Teraz vymýšľa šifry a snaží sa aby všetci boli so Suši spoko ako čoko floko. Inak už vyštudovala pravdepodobnosť a štatistiku. Tiež robila v KMSku skoro všetko možné. Občas sa tiež zatúla medzi skautov.
dusko

Dušan Kavický

DeDuško
3. ročník PhD., FMFI UK, Fyzika kondenzovaných látok
dusan.kavicky ~ trojsten ~ sk
DeDuško je šifrovačkovým nadšencom už od čias, keď chodil na FKS sústredenia. Za tých 10 rokov, čo sa venuje šifrovačkám, získal nejaké tie skúsenosti a dostal mnoho nápadov na šifry, ktoré by rád zrealizoval. Rozhodol sa, že toho využije, a momentálne vymýšľa a testuje šifry v Suši.
Milos

Miloš Mičík

Miloš
3. ročník, University of Dundee, Mathematics
milos.micik ~ trojsten ~ sk
Miloš má šifrovačky rád od momentu, keď sa s nimi stretol prvý krát na KMS sústredeniach. Keď si Kika zmyslela, že vytvoriť Suši je cool, neváhal a pridal sa. V Suši sa väčšinou venuje technickým veciam, ale pomáha aj so šiframi a akciami. Môžete ho taktiež stretnúť aj v KMSku.
Michal

Michal Staník

Michal S.
Fakulta informatiky, Masarykova univerzita, Brno
michal.stanik ~ trojsten ~ sk
Michala šifrovačky chytili až neskôr, ku koncu strednej školy, ale odvtedy si ich veľmi obľúbil. Kikiným nápadom zorganizovať Suši bol veľmi nadšený, pretože je to priestor, kde môže realizovať svoje nápady na šifry.
Michal

Michal Molnár

Mišo M.
MFF UK, Praha, Matematika pro informační technologie
michal.molnar ~ trojsten ~ sk
Aj Mišo je v Suši. Jeho fascinácia šiframi siaha až do základoškolských čias, keď na svojom prvom sústredení vyriešil svoju prvú šifru. Odvtedy sa zúčastnil mnohých, nie len sústredkových, šifrovačiek a pár takých menších aj zorganizoval. V Suši šifry hlavne vymýšľa. K videniu je aj v KMS.
Krtko

Matej Novota

Krtko
3. ročník, FMFI UK, Informatika
krtko ~ trojsten ~ sk
Krtko sa stará o všetko (všade). V rámci Suši sa stará o to aby sa zadania dostali na stránku a vyzerali rozumne. Takže sa veľa hrá s inkscapom, gitom, fixuje veci a vo voľnom čase sa venuje škole. Pravdepodobne ho stretnete na niektorom sústredku, trávi na nich zhruba 7 týždňov ročne.
Terka

Tereza Prokopová

Terka
4. ročník, University of Edinburgh, Physics
tereza.prokopova ~ trojsten ~ sk
Terka má rada šifry už odkedy bola veľmi maličká a rada trávi čas s kamarátmi na šifrovačkách. V Suši sa venuje hlavne tomu, aby veci vyzerali vizuálne pekne a dobre sa vám riešili.
...

Peter Onduš

Bubu
4. ročník, The University of Cambridge, Computer Science
peter.ondus ~ trojsten ~ sk
Bubu striedavo straší na východe, v Anglicku, v Bratislave a vlastne všade. Občas aj v na sústredkách.
...

Daniel Teplan

Danko
Oktáva, Gymnázium CENADA
daniel.teplan~ trojsten ~ sk
Danko ako dlhoročný riešiteľ seminárov a šifier videl v SuŠi veľký potenciál hneď, ako sa o ňom dozvedel. Postupne dostal kopec nápadov na rôzne features a zlepšenia. Keďže ho po desiatkach zažitých sústredení začalo viac baviť pozerať sa na semináre z organizačnej stránky, podarilo sa mu prepašovať sa so svojimi nápadmi medzi vedúcich. Teraz pomáha kde treba, najmä pri tvorbe zadaní a nápovied ku nim. Je pre ne veľmi zapálený, a nezastaví sa, kým nie sú najlepšie, ako to len ide.

Čas poslednej úpravy: 12. december 2021 21:39