Suši je organizované skupinou nadšených (prevažne) študentov pracujúcich čisto na dobrovoľnej báze, ktorí sa v komunite tiež nazývajú vedúci. Väčšina z nás sú šifrovačkoví nadšenci a taktiež vedúci ostatných seminárov Trojstenu.

kikuska

Kristína Prešinská

Kika/Prš
čistá matika a potom paštika na Matfyze v Bratislave
kristina.presinska~ trojsten ~ sk
Kika alebo Prš si zmyslela, že by bolo cool vytvoriť Suši. Tak našla ďalších nadšených ľudí a vzniklo. Teraz vymýšľa šifry a snaží sa aby vzorové riešenia boli úplne vzorové. Inak už vyštudovala pravdepodobnosť a štatistiku. Tiež robila v KMSku skoro všetko možné. Občas sa tiež zatúla do kopcov alebo medzi skautov.
Milos

Miloš Mičík

Miloš
1. ročník PhD, University of Dundee / James Hutton Institute, Mathematics
milos.micik ~ trojsten ~ sk
Miloš má šifrovačky rád od momentu, keď sa s nimi stretol prvýkrát na KMS sústredeniach. Keď si Kika zmyslela, že vytvoriť Suši je cool, neváhal a pridal sa. V Suši sa väčšinou venuje technickým veciam, ale pomáha aj so šiframi a akciami. Môžete ho taktiež stretnúť aj v KMSku, aj keď väčšinu času sa potuluje v Škótsku.
Michal

Michal Staník

Michal S.
Fakulta informatiky, Masarykova univerzita, Brno
michal.stanik ~ trojsten ~ sk
Michala šifrovačky chytili až neskôr, ku koncu strednej školy, ale odvtedy si ich veľmi obľúbil. Kikiným nápadom zorganizovať Suši bol veľmi nadšený, pretože je to priestor, kde môže realizovať svoje nápady na šifry.
Michal

Michal Molnár

Mišo M.
MFF UK, Praha, Matematika pro informační technologie
michal.molnar ~ trojsten ~ sk
Aj Mišo je v Suši. Jeho fascinácia šiframi siaha až do základoškolských čias, keď na svojom prvom sústredení vyriešil svoju prvú šifru. Odvtedy sa zúčastnil mnohých, nie len sústredkových, šifrovačiek a pár takých menších aj zorganizoval. V Suši šifry hlavne vymýšľa. K videniu je aj v KMS.
Krtko

Matej Novota

Krtko
3. ročník, FMFI UK, Informatika
krtko ~ trojsten ~ sk
Krtko sa stará o všetko (všade). V rámci Suši sa stará o to aby sa zadania dostali na stránku a vyzerali rozumne. Takže sa veľa hrá s inkscapom, gitom, fixuje veci a vo voľnom čase sa venuje škole. Pravdepodobne ho stretnete na niektorom sústredku, trávi na nich zhruba 7 týždňov ročne.
Terka

Tereza Prokopová

Terka
4. ročník, University of Edinburgh, Physics
tereza.prokopova ~ trojsten ~ sk
Terka má rada šifry už odkedy bola veľmi maličká a rada trávi čas s kamarátmi na šifrovačkách. V Suši sa venuje hlavne tomu, aby veci vyzerali vizuálne pekne a dobre sa vám riešili.
...

Daniel Teplan

Danko
1. ročník , FMFI UK, Učiteľstvo matematiky a fyziky
daniel.teplan~ trojsten ~ sk
Danko ako dlhoročný riešiteľ seminárov a šifier videl v SuŠi veľký potenciál hneď, ako sa o ňom dozvedel. Postupne dostal kopec nápadov na rôzne features a zlepšenia. Keďže ho po desiatkach zažitých sústredení začalo viac baviť pozerať sa na semináre z organizačnej stránky, podarilo sa mu prepašovať sa so svojimi nápadmi medzi vedúcich. Teraz pomáha kde treba, najmä pri tvorbe zadaní a nápovied ku nim. Je pre ne veľmi zapálený, a nezastaví sa, kým nie sú najlepšie, ako to len ide.
...

Michal Farnbauer

MisQo
2. ročník, FMFI UK, Informatika
michal.farnbauer~ trojsten ~ sk
Miško má tiež určite rád šifry, aj keď nie vždy sa mu chce ich doriešiť. Má tiež veľa dobrých nápadov na šifry, ktoré sa mu nechce dorobiť, a tak ich navrhuje. Miško je cool človek. S Miškom nemá nikto problém.
...

Viktor Balan

Viktor
1. ročník, FMFI UK, Informatika
viktor.balan~ trojsten ~ sk
Viktor je epický človek, ktorý rád šifruje. Vždy rád vymýšľal epické veci, ktoré sa len ťažko dajú zrealizovať a teraz by ich chcel zrealizovať v Suši. Napríklad už dlhšiu dobu pracuje na dychberúcej šifre o osách, ktorá pravdepodobne nikdy nebude dokončená. Rád všade pretláča svoje trápne vtipy, žiaľ, tento popis je jedným z miest, kde mu to bolo zakázané.
...

Viki

Viki
2. Ročník, FMFI UK, Dátová veda
viktoria.pravdova~ trojsten ~ sk
Viki je epický človek, ktorý rád šifruje. Rada robí epické veci, ktoré sa nedajú vymyslieť a chcela by ich navrhnúť v Suši. Už dlhšiu dobu pracuje na šifre o šesťuholníkoch, ktorá pravdepodobne nebude nikdy dokončená. Okrem toho nie je obdĺžnik.
Oliver

Oliver Lago

Oliver
2. ročník, MFF UK, Praha, Informatika
oliver.lago~ trojsten ~ sk
Oliver bol posledný rok nadšeným riešiteľom SuŠi a chcel, aby SuŠi bolo aj naďalej super. Tak sa rozhodol byť vedúcim. Okrem vedúcovania aj rád behá a hrá frisbee.
havoš

Havoš

havoš
1. ročník, Leiden University, Linguistics
havos~ trojsten ~ sk
Havoš má skúsenosti skôr s riešením šifier, ako ich vymýšľaním, no napriek tomu má svoje miestečko aj na tejto strane. Užíva si najmä šifry o logických úlohách či šifru s pekným metakrokom. Kľudne sa ale pohrá s grafickým alebo technickým spracovaním takmer čohokoľvek, ak sa v danom momente nájde chvíľka (alebo aj viac) času.

Michal Pajtáš

Pajty
1. ročník, FF MUNI, Brno, Hudební věda
michal.pajtas~ trojsten ~ sk
Pajty si myslel, že už nebude robiť žiadny seminár lebo mu nejde ani matematika, ani fyzika, ani informatika, v tom sa zrazu dopočul o Suši. Nadchlo ho, že na riešenie šifier nie sú potrebné žiadne vedomosti a aj tak potrápia mozgové závity. Odvtedy sa jeho láska k šifrám umocňuje. Okrem šifier rád číta, hrá na gitare a hlavne počúva všelijakú hudbu (aj veľmi zvláštnu a občas ju aj tvorí).
janci

Ján Plachý

Janči
Bioinformatika v Prahe a Bratislave
jan.plachy~ trojsten ~ sk
Janči sa rád venuje všetkému, čo poskytuje intelektuálne uspokojenie, a tak sa dostal aj k Suši. Okrem toho ho viete stretnúť na náhodných miestach, najčastejšie v klobúku alebo s inou neštandardnou pokrývkou hlavy, niekedy s gitarou. V Suši má ambíciu využiť svoj obľúbený fotošopovací prostriedok - powerpoint. Disclaimer: obrázok obsahuje desaťnásobok štandardne dostupnej hodnoty Jančiho.
Skalos

Skaloš

Skaloš Skaloš
1. ročník , FMFI UK, Informatika
jakub.skalos~ trojsten ~ sk
Skaloš a.k.a. Skaloš Skaloš je tretí gitarista v poradí (dôkaz na obrázku), objektívne najmenej schopný ale kompenzuje to svojou energickosťou. Šifry ho bavili už od základoškolských čias a Suši vidí ako to najlepšie čo sa mohlo vytvoriť pre komunitu šifričov na Slovensku. Vo voľnom čase okrem trápenia bubienkov všetkých susedov robí logboje a iné.

Čas poslednej úpravy: 12. november 2023 15:52