Informácie k PŠT

Cez leto pre vás pripravujeme Prázdninovú šifrovačku Trojstenu – PŠT.
Kedy? 15. 7. od 9:00 do 19:00
Kde? V Bratislave, príp. blízkom okolí.
Za koľko? Zadarmo, avšak obzvlášť od tímov mimo Letnej školy sa potešíme dobrovoľnému príspevku pre o. z. Trojsten (pri platbe uveďte v poznámke "Platba za PST")

Šifrovačky sa môžu zúčastniť 4-členné tímy, a to v kategóriách začiatočníci a pokročilí. Hlavný rozdiel medzi kategóriami je, že začiatočníci budú mať popri predpripraveným nápovedám možnosť požiadať o nápovedu telefonicky, kedy nápovedu prispôsobíme tomu, na čo pri riešení prišli.

Viac informácií k šifrovačke a prihlasovanie zverejníme neskôr. Pre lepšiu predstavu čo asi čakať, si môžete pozrieť stránku minulého ročníka

Organizátori

PŠT pre pripravujú organiztáori Súťaže v Šifrovaní (SuŠi) a dobrovoľníci z občianskeho združenia Trojsten, ktoré pripravuje rôzne podujatia pre (najmä) stredoškolákov obľubujúcich matematiku, fyziku, programovanie a šifrovanie.

Organizačný tím: Ivona Hrivová, Michal Molnár, Kristína Prešinská, Jozef Rajník, Daniel Teplan
Kontakt: Ak máte nejaké otázky, tak môžete poslať mail na jozef (bodka) rajnik (zavináč) trojsten (bodka) sk

Táto stránka sa nachádza na stránke Súťaži v Šifrovaní (SuŠi). Položky v menu (ako pravidlá, úlohy, výsledky) sa týkajú primárne jej. Nenechajte sa nimi zmiasť. Informácie k PŠT budú časom zverejnené na tomto mieste. Môžete si však nejaké šifry zo SuŠi vyriešiť.

Čas poslednej úpravy: 5. marec 2023 14:41