Koniec kola: 10. október 2022 23:59
5 dní
# Meno: R. Škola B.S. 1 2 3 4 5 6 7 8
1. Lukáš Gáborik6 FMFI UK 28 6 6 6 6 6 6 6 6 48
Matúš Pokorný1 GAMČA 12 6 6 6 6 6 6 6 6 48
3. Martin Štěpánek4 GJH 47 6 6 6 6 6 6 6 42
Jakub Šošovička4 SZScenada 42 6 6 6 6 6 6 6 42
Matej Bachniček1 ŠpMNDaG 15 6 6 6 6 6 6 6 42
6. Jozef Rajník13 FMFI UK 51 6 6 6 6 6 6 36
Martina Gaňová4 GBAS 22 6 6 6 6 6 6 36
Peter Beňo4 GLevic 12 6 6 6 6 6 6 36
Rudolf Kusý1 GAMČA 1 6 6 6 6 6 6 0 36
10. Adam Daniel Donoval9zš ŠpMNDaG 0 4 6 6 6 6 6 34
11. Adam Džavoronok4 GPošKE 17 6 6 6 6 6 30
Matúš Duchyňa4 GAMČA 3017 6 6 6 6 6 30
Filip Jay Doba4 ŠpMNDaG 42 6 6 6 6 6 30
Peter Deván4 ŠpMNDaG 10 6 6 6 6 6 30
Klaudia Rybárová1 Iná škola 18 6 6 6 6 6 30
Laura Skalošová3 ŠpMNDaG 10 6 6 6 6 6 30
Alica Cimráková2 GBAS 6 6 6 6 6 6 30
Martin Kollár37 GAMČA 18 6 6 6 6 6 30
Magdaléna Bečková9 FMFI UK 12 6 6 6 6 6 30
Simona Šimočková3 GĽŠTN 9 6 6 6 6 6 30
Michaela Kontrišová2 GJH 7 6 6 6 6 6 30
Tomáš Šipöcz31 GAMČA 9 6 6 6 6 6 30
Daniel Jandora12 Iná škola 57 6 6 6 6 6 30
Zuzana Mičeková2 GJH 12 6 6 6 6 6 30
Marek Majerik3 GAMČA 17 6 6 6 6 6 30
Teo Višňovský9zš ŠpMNDaG 0 6 6 6 6 6 0 30
Katarína Gersová2 GJH 17 6 6 6 6 6 30
Martina Mladá2 GMalac 10 6 6 6 6 6 30
Karin Hájková5 GTreKE 0 6 6 6 6 6 30
Tomas Kodaj1 GAMČA 0 6 6 6 6 6 30
Patrícia Molčanová9zš ŠpMNDaG 0 6 6 6 6 6 30
Nina Vážna9zš ŠpMNDaG 0 6 6 6 6 6 30
33. Marek Murin11 FMFI UK 69 6 6 6 6 24
Maroš Studenič6 GJH 16 6 6 6 6 24
Stanislav Bezák4 ŠpMNDaG 54 6 6 6 6 24
Matej Zigo4 ŠpMNDaG 24 6 6 6 6 24
Tereza Vranová4 GAMČA 14 6 6 6 6 24
Zuzana Hladká4 ŠpMNDaG 14 6 6 6 6 24
Matúš Jonaštík3 GAMČA 2 6 6 6 6 24
Sofia Djurbová2 GJH 7 6 6 6 6 24
Jakub Krivošík2 GJH 2 6 6 6 6 24
Tereza Spustová2 GPUK 6 6 6 6 6 24
Zuzana Trencanska1 GAMČA 3 6 6 6 6 24
44. Timotej Bezák2 ŠpMNDaG 8 6 6 6 18
Pavol Pivko5 GAMČA 10 6 6 6 18
Jana Farnbauerová3 GJH 1 6 6 6 18
Jozef Bachniček3 ŠpMNDaG 5 6 6 6 18
Katarína Franců13 GMetBA 15 6 6 6 18
Michaela Vicáňová3 GJH 10 6 6 6 18
Soňa Vasiľová2 GPUK 24 6 6 6 18
Radoslav Čársky3 GJH 4 6 6 6 18
Michal Almáši4 GPMKE 3 6 6 6 0 0 18
Samuel Bogner2 GJH 0 6 6 6 18
Miriam Haverlíková3 Iná škola 10 6 6 6 18
Roman Žitňanský3 ŠpMNDaG 6 6 6 6 18
Tomáš Zuzík8zš zsdubova 0 6 0 6 6 18
Alica Belišová1 GJH 0 6 6 0 6 18
Lenka Juranová2 gymkepler 9 6 6 6 18
59. Richard Bíró9 FMFI UK 7 6 6 12
Jakub Šiagi2 GAMČA 11 6 6 12
Natália Banasová3 Leaf 17 6 6 12
Martin Belluš4 GAMČA 58 6 6 12
Matúš Pálka4 GAMČA 3 6 6 12
Viliam Gottweis1 GAMČA 3 6 6 0 12
Sara Gašparová4 GAMČA 13 6 6 12
Ivana Varsányiová3 GJH 1 6 6 12
Jakub Homola2 GAMČA 0 6 6 12
Gabriela Ježíková2 GJH 2 6 6 12
Matúš Bagin3 GAMČA 6 6 6 12
Alžbeta Klimentová3 GPošKE 17 6 6 12
Nina Bendulová2 GJH 3 6 6 12
Vít Hanika4 gymkepler 9 6 6 12
Oliver Kušnír1 GAMČA 0 6 6 12
Katarína Kšenzakovičová2 GPUK 0 6 6 12
Alexandra Koleničová2 GBajkBA 0 6 6 12
Marta Kropocheva2 Leaf 0 6 6 12
Martin Pistovčák9zš GAMČA 0 6 6 12
Matúš Mišiak1 GAMČA 0 6 6 12
79. Matej Repa4 GAMČA 47 6 6
Anamária Šutková4 ŠpMNDaG 20 6 6
Nela Ďanovská5 ŠpMNDaG 10 6 6
Dario Mikuš5 GBAS 3 6 6
Viktor Závodský4 GJH 4 6 6
Alica Dományová3 GAMČA 25 6 6
Stanislav Barčák3 GVOZA 4 6 0 6
Veronika Plachá3 GPriev 15 6 6
Hana Kalabova1 ŠpMNDaG 2 6 6
Zuzana Škerliková2 GAMČA 1 6 6
Michaela Vdoviaková4 GJH 3 6 6
Emília Laurincová2 GJH 0 6 6
Alžbeta Jambrichová2 GBAS 0 6 6
Viktória Leškovská2 GJH 0 6 6
Ivan Hrabčák3 GSárBA 0 6 6
Alexandra Sedlačková2 GJH 0 6 6
Alžbeta Nagyová1 GSenec 0 6 6
96. Michal Staník8 FI MUNI 26 5 5
97. Agáta Zavarská9zš Iná škola 0 0 0
Laura Martinová2 Iná škola 0 0 0 0
Marek Perignat4 Iná škola 1 0 0 0 0
Michal Bachratý3 GAMČA 0 0 0
Koniec kola: 10. október 2022 23:59
5 dní
# Meno: R. Škola B.S. 1 2 3 4 5 6 7 8
1. Alica Cimráková2 GBAS 6 6 6 6 6 6 30
Michaela Kontrišová2 GJH 7 6 6 6 6 6 30
Teo Višňovský9zš ŠpMNDaG 0 6 6 6 6 6 0 30
Rudolf Kusý1 GAMČA 1 6 6 6 6 6 6 0 30
Tomas Kodaj1 GAMČA 0 6 6 6 6 6 30
Adam Daniel Donoval9zš ŠpMNDaG 0 4 6 6 6 6 6 30
Patrícia Molčanová9zš ŠpMNDaG 0 6 6 6 6 6 30
Nina Vážna9zš ŠpMNDaG 0 6 6 6 6 6 30
9. Matúš Jonaštík3 GAMČA 2 6 6 6 6 24
Sofia Djurbová2 GJH 7 6 6 6 6 24
Jakub Krivošík2 GJH 2 6 6 6 6 24
Tereza Spustová2 GPUK 6 6 6 6 6 24
Zuzana Trencanska1 GAMČA 3 6 6 6 6 24
14. Timotej Bezák2 ŠpMNDaG 8 6 6 6 18
Jana Farnbauerová3 GJH 1 6 6 6 18
Jozef Bachniček3 ŠpMNDaG 5 6 6 6 18
Radoslav Čársky3 GJH 4 6 6 6 18
Michal Almáši4 GPMKE 3 6 6 6 0 0 18
Samuel Bogner2 GJH 0 6 6 6 18
Roman Žitňanský3 ŠpMNDaG 6 6 6 6 18
Tomáš Zuzík8zš zsdubova 0 6 0 6 6 18
Alica Belišová1 GJH 0 6 6 0 6 18
23. Matúš Pálka4 GAMČA 3 6 6 12
Viliam Gottweis1 GAMČA 3 6 6 0 12
Ivana Varsányiová3 GJH 1 6 6 12
Jakub Homola2 GAMČA 0 6 6 12
Gabriela Ježíková2 GJH 2 6 6 12
Matúš Bagin3 GAMČA 6 6 6 12
Nina Bendulová2 GJH 3 6 6 12
Oliver Kušnír1 GAMČA 0 6 6 12
Katarína Kšenzakovičová2 GPUK 0 6 6 12
Alexandra Koleničová2 GBajkBA 0 6 6 12
Marta Kropocheva2 Leaf 0 6 6 12
Martin Pistovčák9zš GAMČA 0 6 6 12
Matúš Mišiak1 GAMČA 0 6 6 12
36. Viktor Závodský4 GJH 4 6 6
Stanislav Barčák3 GVOZA 4 6 0 6
Hana Kalabova1 ŠpMNDaG 2 6 6
Zuzana Škerliková2 GAMČA 1 6 6
Michaela Vdoviaková4 GJH 3 6 6
Emília Laurincová2 GJH 0 6 6
Alžbeta Jambrichová2 GBAS 0 6 6
Viktória Leškovská2 GJH 0 6 6
Ivan Hrabčák3 GSárBA 0 6 6
Alexandra Sedlačková2 GJH 0 6 6
Alžbeta Nagyová1 GSenec 0 6 6
47. Agáta Zavarská9zš Iná škola 0 0 0
Laura Martinová2 Iná škola 0 0 0 0
Marek Perignat4 Iná škola 1 0 0 0 0
Michal Bachratý3 GAMČA 0 0 0
Koniec kola: 10. október 2022 23:59
5 dní
# Meno: R. Škola B.S. 4 5 6 7 8
1. Matúš Pokorný1 GAMČA 12 6 6 6 6 6 30
2. Martin Štěpánek4 GJH 47 6 6 6 6 24
Jakub Šošovička4 SZScenada 42 6 6 6 6 24
Matej Bachniček1 ŠpMNDaG 15 6 6 6 6 24
5. Martina Gaňová4 GBAS 22 6 6 6 18
Zuzana Mičeková2 GJH 12 6 6 6 18
Peter Beňo4 GLevic 12 6 6 6 18
Martina Mladá2 GMalac 10 6 6 6 18
Lenka Juranová2 gymkepler 9 6 6 6 18
10. Stanislav Bezák4 ŠpMNDaG 54 6 6 12
Natália Banasová3 Leaf 17 6 6 12
Adam Džavoronok4 GPošKE 17 6 6 12
Matúš Duchyňa4 GAMČA 3017 6 6 12
Filip Jay Doba4 ŠpMNDaG 42 6 6 12
Peter Deván4 ŠpMNDaG 10 6 6 12
Klaudia Rybárová1 Iná škola 18 6 6 12
Laura Skalošová3 ŠpMNDaG 10 6 6 12
Simona Šimočková3 GĽŠTN 9 6 6 12
Marek Majerik3 GAMČA 17 6 6 12
Katarína Gersová2 GJH 17 6 6 12
21. Matej Repa4 GAMČA 47 6 6
Matej Zigo4 ŠpMNDaG 24 6 6
Anamária Šutková4 ŠpMNDaG 20 6 6
Tereza Vranová4 GAMČA 14 6 6
Zuzana Hladká4 ŠpMNDaG 14 6 6
Alica Dományová3 GAMČA 25 6 6
Michaela Vicáňová3 GJH 10 6 6
Soňa Vasiľová2 GPUK 24 6 6
Miriam Haverlíková3 Iná škola 10 6 6
Vít Hanika4 gymkepler 9 6 6

Vysvetlivky

  • detaily bodov zistíte, ak podržíte kurzor nad číslom s bodmi
  • R - ročník
  • P - body z predchádzajúcich kôl
  • B - bonusové body
  • ? - popis k úlohe bol prijatý, zatiaľ však nebol obodovaný
  • - riešiteľ v tomto kole riešil prvý krát
  • - riešiteľ postúpil oproti minulému kolu (počet miest po podržaní kurzoru nad ikonou)
  • - riešiteľ klesol oproti minulému kolu (počet miest po podržaní kurzoru nad ikonou)
  • - riešiteľ ostal na rovnakom mieste ako v minulom kole

Archív zadaní