# Meno: R. Škola B.S. 1 2 3 4 5 6 7 8
1. Lukáš Gáborik6 FMFI UK 28 6 6 6 6 6 6 6 6 48
Matúš Pokorný1 GAMČA 12 6 6 6 6 6 6 6 6 48
3. Jakub Šošovička4 SZScenada 42 6 6 6 6 6 6 6 4 46
4. Michal Urban4 GAMČA 38 6 6 6 6 6 6 6 42
Martin Štěpánek4 GJH 47 6 6 6 6 6 6 6 42
Matúš Duchyňa4 GAMČA 3017 6 6 6 6 6 6 6 42
Martin Kollár37 GAMČA 18 6 6 6 6 6 6 6 42
Matej Bachniček1 ŠpMNDaG 15 6 6 6 6 6 6 6 0 42
9. Šimon Borovský2 GAMČA 1 6 6 6 6 6 4 4 2 40
Marek Majerik3 GAMČA 17 6 6 6 6 6 4 4 2 40
Soňa Vasiľová2 GPUK 24 6 6 6 6 6 4 4 2 40
Katarína Gersová2 GJH 17 6 6 6 6 6 6 2 2 40
13. Matej Zigo4 ŠpMNDaG 24 6 6 6 6 6 4 2 2 38
Martina Gaňová4 GBAS 22 6 6 6 6 6 6 2 38
Simona Šimočková3 GĽŠTN 9 6 6 6 6 6 6 2 38
16. Jozef Rajník13 FMFI UK 51 6 6 6 6 6 6 36
Martin Belluš4 GAMČA 64 6 6 6 6 6 6 36
Filip Jay Doba4 ŠpMNDaG 42 6 6 6 6 6 6 36
Klaudia Rybárová1 Iná škola 18 6 6 6 6 6 6 36
Alžbeta Klimentová3 GPošKE 17 6 6 6 6 6 6 36
Tomáš Šipöcz31 GAMČA 9 6 6 6 6 6 6 36
Sofia Djurbová2 GJH 7 6 6 6 6 6 6 36
Peter Beňo4 GLevic 12 6 6 6 6 6 6 0 36
Rudolf Kusý1 GAMČA 1 6 6 6 6 6 6 0 36
25. Sara Gašparová4 GAMČA 13 6 6 4 6 6 6 34
Tereza Spustová2 GPUK 6 6 6 6 6 6 2 2 34
Adam Daniel Donoval9zš ŠpMNDaG 0 4 6 6 6 6 6 34
28. Marek Murin11 FMFI UK 69 6 6 4 6 6 2 30
Jana Farnbauerová3 GJH 1 6 6 6 6 6 30
Adam Džavoronok4 GPošKE 17 6 6 6 6 6 30
Peter Deván4 ŠpMNDaG 10 6 6 6 6 6 30
Jozef Bachniček3 ŠpMNDaG 5 6 6 6 6 6 30
Laura Skalošová3 ŠpMNDaG 10 6 6 6 6 6 30
Alica Cimráková2 GBAS 6 6 6 6 6 6 30
Matúš Jonaštík3 GAMČA 2 6 6 6 6 6 30
Magdaléna Bečková9 FMFI UK 12 6 6 6 6 6 30
Michaela Vicáňová3 GJH 10 6 6 6 6 4 2 30
Michaela Kontrišová2 GJH 7 6 6 6 6 6 30
Daniel Jandora12 Iná škola 57 6 6 6 6 6 30
Zuzana Mičeková2 GJH 12 6 6 6 6 6 30
Teo Višňovský9zš ŠpMNDaG 0 6 6 6 6 6 0 30
Mária Mederlyová2 GAMČA 2 6 6 6 6 6 0 30
Zuzana Škerliková2 GAMČA 1 4 6 4 4 4 4 2 2 30
Michal Tomaga2 GJH 2 4 4 4 4 4 4 4 2 30
Martina Mladá2 GMalac 10 6 6 6 6 6 30
Karin Hájková5 GTreKE 0 6 6 6 6 6 30
Zuzana Trencanska1 GAMČA 3 6 6 6 6 6 30
Tomas Kodaj1 GAMČA 0 6 6 6 6 6 30
Patrícia Molčanová9zš ŠpMNDaG 0 6 6 6 6 6 30
Nina Vážna9zš ŠpMNDaG 0 6 6 6 6 6 30
Lea Gašparová1 GSenec 0 6 6 2 6 6 4 30
Jan Kouba3 Iná škola 0 6 6 6 6 6 30
53. Nina Bendulová2 GJH 3 6 3 4 4 6 4 2 29
Tomáš Zuzík8zš zsdubova 0 6 5 6 6 6 29
55. Maroš Studenič6 GJH 16 6 6 4 6 6 28
Daniel Medveczky3 GAMČA 4 6 6 6 4 6 28
Marek Ištok1 GJAR 0 6 6 6 6 4 28
58. Jakub Šiagi2 GAMČA 11 6 6 6 2 6 26
Štěpán Varhaník3 Iná škola 0 6 6 2 6 6 26
60. Stanislav Bezák4 ŠpMNDaG 54 6 6 6 6 24
Tereza Vranová4 GAMČA 14 6 6 6 6 24
Natália Banasová3 Leaf 17 6 6 0 6 6 24
Zuzana Hladká4 ŠpMNDaG 14 6 6 6 6 24
Stanislav Barčák3 GVOZA 4 6 6 6 6 24
Jakub Krivošík2 GJH 2 4 6 6 6 2 24
Miriam Haverlíková3 Iná škola 10 6 6 6 4 2 24
Alexandra Kontrišová9zš GJH 0 6 6 6 6 24
Emília Laurincová2 GJH 0 6 6 6 6 24
Viktória Leškovská2 GJH 0 6 6 6 6 24
70. Katarína Franců13 GMetBA 15 6 6 4 6 22
Roman Žitňanský3 ŠpMNDaG 6 6 6 2 6 2 22
72. Lenka Juranová2 gymkepler 9 6 6 2 6 20
Matúš Mišiak1 GAMČA 0 6 6 4 4 20
74. Jozef Smolár2 GNám 13 6 6 2 4 18
Timotej Bezák2 ŠpMNDaG 8 6 6 6 18
Pavol Pivko5 GAMČA 10 6 6 6 18
Viktor Závodský4 GJH 4 6 6 6 18
Radoslav Čársky3 GJH 4 6 6 6 18
Michal Almáši4 GPMKE 3 6 6 6 0 0 18
Samuel Bogner2 GJH 0 6 6 6 18
Nina Nagyová3 GVOZA 0 6 6 6 18
Natálie Jochová9zš Iná škola 0 6 6 6 18
Alica Belišová1 GJH 0 6 6 0 6 18
84. Samuel Neslušan3 GVOZA 0 6 5 6 17
85. Jakub Homola2 GAMČA 0 6 6 4 16
Alžbeta Nagyová1 GSenec 0 6 6 4 16
87. Tomáš Kubrický2 GPošKE 3 6 6 2 14
Nela Ďanovská5 ŠpMNDaG 10 6 0 4 4 14
Veronika Plachá3 GPriev 15 6 2 2 2 2 14
Vít Hanika4 gymkepler 9 6 2 6 14
91. Lucia Kleščová2 GPošKE 6 6 5 2 13
92. Richard Bíró9 FMFI UK 7 6 6 12
Erik Tóth4 GJH 49 6 6 12
Matúš Pálka4 GAMČA 3 6 6 12
Adam Zich3 ŠpMNDaG 0 6 6 12
Viliam Gottweis1 GAMČA 3 6 6 0 12
Ivana Varsányiová3 GJH 1 6 6 12
Gabriela Ježíková2 GJH 2 6 6 12
Matúš Bagin3 GAMČA 6 6 6 12
Iva Jancigova27 Iná škola 9 6 6 12
Helena Muchová1 gymkepler 3 6 6 12
Oliver Kušnír1 GAMČA 0 6 6 12
Katarína Kšenzakovičová2 GPUK 0 6 6 12
Alexandra Koleničová2 GBajkBA 0 6 6 12
Marta Kropocheva2 Leaf 0 6 6 12
Martin Pistovčák9zš GAMČA 0 6 6 12
Miroslav Bugár3 Iná škola 0 4 2 2 2 2 12
108. Peter Kumančík3 GAMČA 14 6 4 10
109. Matej Repa4 GAMČA 47 6 2 8
Jakub Kliment6 GJGT 41 2 2 2 2 8
111. Anamária Šutková3 ŠpMNDaG 20 6 6
Dario Mikuš5 GBAS 3 6 6
Alica Dományová3 GAMČA 25 6 6
Richard Gers4 GAMČA 3 6 6
Denis Vakorin4 GAMČA 3 6 6
Hana Kalabova1 ŠpMNDaG 2 6 6
Michaela Vdoviaková4 GJH 3 6 0 6
Veronika Menšíková1 Iná škola 0 6 6
Alžbeta Jambrichová2 GBAS 0 6 6
Ivan Hrabčák3 GSárBA 0 6 6
Alexandra Sedlačková2 GJH 0 6 6
Matus Kordos1 GJH 0 6 6
Tomáš Boledovič1 Iná škola 0 2 2 2 6
124. Michal Staník8 FI MUNI 26 5 5
125. Barbora Marcinčáková4 GALEJE 6 4 4
Matúš Ševček3 GAMČA 0 4 4
127. Tomáš Proks4 GALEJE 9 3 3
128. Agáta Zavarská9zš Iná škola 0 0 0
Laura Martinová2 Iná škola 0 0 0 0
Marek Perignat4 Iná škola 1 0 0 0 0
Michal Bachratý3 GAMČA 0 0 0
# Meno: R. Škola B.S. 1 2 3 4 5 6 7 8
1. Jana Farnbauerová3 GJH 1 6 6 6 6 6 30
Šimon Borovský2 GAMČA 1 6 6 6 6 6 4 4 2 30
Jozef Bachniček3 ŠpMNDaG 5 6 6 6 6 6 30
Alica Cimráková2 GBAS 6 6 6 6 6 6 30
Matúš Jonaštík3 GAMČA 2 6 6 6 6 6 30
Michaela Kontrišová2 GJH 7 6 6 6 6 6 30
Teo Višňovský9zš ŠpMNDaG 0 6 6 6 6 6 0 30
Sofia Djurbová2 GJH 7 6 6 6 6 6 6 30
Mária Mederlyová2 GAMČA 2 6 6 6 6 6 0 30
Tereza Spustová2 GPUK 6 6 6 6 6 6 2 2 30
Zuzana Trencanska1 GAMČA 3 6 6 6 6 6 30
Rudolf Kusý1 GAMČA 1 6 6 6 6 6 6 0 30
Tomas Kodaj1 GAMČA 0 6 6 6 6 6 30
Adam Daniel Donoval9zš ŠpMNDaG 0 4 6 6 6 6 6 30
Patrícia Molčanová9zš ŠpMNDaG 0 6 6 6 6 6 30
Nina Vážna9zš ŠpMNDaG 0 6 6 6 6 6 30
Jan Kouba3 Iná škola 0 6 6 6 6 6 30
18. Tomáš Zuzík8zš zsdubova 0 6 5 6 6 6 29
19. Daniel Medveczky3 GAMČA 4 6 6 6 4 6 28
Lea Gašparová1 GSenec 0 6 6 2 6 6 4 28
Marek Ištok1 GJAR 0 6 6 6 6 4 28
22. Štěpán Varhaník3 Iná škola 0 6 6 2 6 6 26
23. Stanislav Barčák3 GVOZA 4 6 6 6 6 24
Nina Bendulová2 GJH 3 6 3 4 4 6 4 2 24
Jakub Krivošík2 GJH 2 4 6 6 6 2 24
Alexandra Kontrišová9zš GJH 0 6 6 6 6 24
Emília Laurincová2 GJH 0 6 6 6 6 24
Viktória Leškovská2 GJH 0 6 6 6 6 24
29. Zuzana Škerliková2 GAMČA 1 4 6 4 4 4 4 2 2 22
Roman Žitňanský3 ŠpMNDaG 6 6 6 2 6 2 22
31. Michal Tomaga2 GJH 2 4 4 4 4 4 4 4 2 20
Matúš Mišiak1 GAMČA 0 6 6 4 4 20
33. Timotej Bezák2 ŠpMNDaG 8 6 6 6 18
Viktor Závodský4 GJH 4 6 6 6 18
Radoslav Čársky3 GJH 4 6 6 6 18
Michal Almáši4 GPMKE 3 6 6 6 0 0 18
Samuel Bogner2 GJH 0 6 6 6 18
Nina Nagyová3 GVOZA 0 6 6 6 18
Natálie Jochová9zš Iná škola 0 6 6 6 18
Alica Belišová1 GJH 0 6 6 0 6 18
41. Samuel Neslušan3 GVOZA 0 6 5 6 17
42. Jakub Homola2 GAMČA 0 6 6 4 16
Alžbeta Nagyová1 GSenec 0 6 6 4 16
44. Tomáš Kubrický2 GPošKE 3 6 6 2 14
45. Lucia Kleščová2 GPošKE 6 6 5 2 13
46. Matúš Pálka4 GAMČA 3 6 6 12
Adam Zich3 ŠpMNDaG 0 6 6 12
Viliam Gottweis1 GAMČA 3 6 6 0 12
Ivana Varsányiová3 GJH 1 6 6 12
Gabriela Ježíková2 GJH 2 6 6 12
Matúš Bagin3 GAMČA 6 6 6 12
Helena Muchová1 gymkepler 3 6 6 12
Oliver Kušnír1 GAMČA 0 6 6 12
Katarína Kšenzakovičová2 GPUK 0 6 6 12
Alexandra Koleničová2 GBajkBA 0 6 6 12
Marta Kropocheva2 Leaf 0 6 6 12
Martin Pistovčák9zš GAMČA 0 6 6 12
Miroslav Bugár3 Iná škola 0 4 2 2 2 2 12
59. Richard Gers4 GAMČA 3 6 6
Denis Vakorin4 GAMČA 3 6 6
Hana Kalabova1 ŠpMNDaG 2 6 6
Michaela Vdoviaková4 GJH 3 6 0 6
Veronika Menšíková1 Iná škola 0 6 6
Alžbeta Jambrichová2 GBAS 0 6 6
Ivan Hrabčák3 GSárBA 0 6 6
Alexandra Sedlačková2 GJH 0 6 6
Matus Kordos1 GJH 0 6 6
Tomáš Boledovič1 Iná škola 0 2 2 2 6
69. Barbora Marcinčáková4 GALEJE 6 4 4
Matúš Ševček3 GAMČA 0 4 4
71. Agáta Zavarská9zš Iná škola 0 0 0
Laura Martinová2 Iná škola 0 0 0 0
Marek Perignat4 Iná škola 1 0 0 0 0
Michal Bachratý3 GAMČA 0 0 0
# Meno: R. Škola B.S. 4 5 6 7 8
1. Matúš Pokorný1 GAMČA 12 6 6 6 6 6 30
2. Jakub Šošovička4 SZScenada 42 6 6 6 6 4 28
3. Michal Urban4 GAMČA 38 6 6 6 6 24
Martin Štěpánek4 GJH 47 6 6 6 6 24
Matúš Duchyňa4 GAMČA 3017 6 6 6 6 24
Matej Bachniček1 ŠpMNDaG 15 6 6 6 6 0 24
7. Marek Majerik3 GAMČA 17 6 6 4 4 2 22
Soňa Vasiľová2 GPUK 24 6 6 4 4 2 22
Katarína Gersová2 GJH 17 6 6 6 2 2 22
10. Matej Zigo4 ŠpMNDaG 24 6 6 4 2 2 20
Martina Gaňová4 GBAS 22 6 6 6 2 20
Simona Šimočková3 GĽŠTN 9 6 6 6 2 20
Lenka Juranová2 gymkepler 9 6 6 2 6 20
14. Martin Belluš4 GAMČA 64 6 6 6 18
Filip Jay Doba4 ŠpMNDaG 42 6 6 6 18
Sara Gašparová4 GAMČA 13 6 6 6 18
Klaudia Rybárová1 Iná škola 18 6 6 6 18
Alžbeta Klimentová3 GPošKE 17 6 6 6 18
Michaela Vicáňová3 GJH 10 6 6 4 2 18
Zuzana Mičeková2 GJH 12 6 6 6 18
Peter Beňo4 GLevic 12 6 6 6 0 18
Martina Mladá2 GMalac 10 6 6 6 18
23. Stanislav Bezák4 ŠpMNDaG 54 6 6 12
Erik Tóth4 GJH 49 6 6 12
Natália Banasová3 Leaf 17 6 6 12
Adam Džavoronok4 GPošKE 17 6 6 12
Peter Deván4 ŠpMNDaG 10 6 6 12
Laura Skalošová3 ŠpMNDaG 10 6 6 12
Miriam Haverlíková3 Iná škola 10 6 4 2 12
30. Peter Kumančík3 GAMČA 14 6 4 10
31. Matej Repa4 GAMČA 47 6 2 8
Jakub Šiagi2 GAMČA 11 2 6 8
Veronika Plachá3 GPriev 15 2 2 2 2 8
34. Jozef Smolár2 GNám 13 2 4 6
Anamária Šutková3 ŠpMNDaG 20 6 6
Tereza Vranová4 GAMČA 14 6 6
Zuzana Hladká4 ŠpMNDaG 14 6 6
Alica Dományová3 GAMČA 25 6 6
Vít Hanika4 gymkepler 9 6 6

Vysvetlivky

  • detaily bodov zistíte, ak podržíte kurzor nad číslom s bodmi
  • R - ročník
  • P - body z predchádzajúcich kôl
  • B - bonusové body
  • ? - popis k úlohe bol prijatý, zatiaľ však nebol obodovaný
  • - riešiteľ v tomto kole riešil prvý krát
  • - riešiteľ postúpil oproti minulému kolu (počet miest po podržaní kurzoru nad ikonou)
  • - riešiteľ klesol oproti minulému kolu (počet miest po podržaní kurzoru nad ikonou)
  • - riešiteľ ostal na rovnakom mieste ako v minulom kole

Archív zadaní